The Ohio High School Athletic Association

2015 Dual Team Wrestling Tournament
Region Assignments

Home | Administrator's Corner | Eligibility | Sports | News | Contact Us

   Schools are listed in alphabetical order
Click on the region number to view all schools assigned to that region.

ID School City District Division Region 
100 ADA ADA NORTHWEST Division III 23-B
102 ADENA FRANKFORT SOUTHEAST Division III 21-B
105 AFRICENTRIC EARLY COLLEGE COLUMBUS CENTRAL Division III 21-B
108 ALEXANDER ALBANY SOUTHEAST Division III 20-B
110 ALLEN EAST HARROD NORTHWEST Division III 24-A
112 ALLIANCE ALLIANCE NORTHEAST Division II 12-B
114 AMANDA-CLEARCREEK AMANDA CENTRAL Division II 13-B
116 AMELIA BATAVIA SOUTHWEST Division I 8-A
118 ANDERSON CINCINNATI SOUTHWEST Division I 8-A
124 ANTHONY WAYNE WHITEHOUSE NORTHWEST Division I 1-A
132 ARCHBISHOP ALTER KETTERING SOUTHWEST Division II 15-B
724 ARCHBISHOP HOBAN AKRON NORTHEAST Division II 11-A
1056 ARCHBISHOP MOELLER CINCINNATI SOUTHWEST Division I 8-A
134 ARCHBOLD ARCHBOLD NORTHWEST Division III 17-A
138 ASHLAND ASHLAND NORTHWEST Division I 1-B
144 ATHENS THE PLAINS SOUTHEAST Division II 13-B
146 AURORA AURORA NORTHEAST Division I 3-A
148 AUSTINTOWN-FITCH AUSTINTOWN NORTHEAST Division I 4-A
150 AVON AVON NORTHEAST Division I 1-B
152 AVON LAKE AVON LAKE NORTHEAST Division I 1-B
154 AYERSVILLE DEFIANCE NORTHWEST Division III 17-A
158 BADIN HAMILTON SOUTHWEST Division III 22-B
162 BARNESVILLE BARNESVILLE EAST Division III 20-B
166 BATH LIMA NORTHWEST Division III 24-A
168 BAY BAY VILLAGE NORTHEAST Division II 10-B
170 BEACHWOOD BEACHWOOD NORTHEAST Division III 19-A
176 BEAVER LISBON EAST Division II 12-A
178 BEAVERCREEK BEAVERCREEK SOUTHWEST Division I 7-B
180 BEDFORD BEDFORD NORTHEAST Division I 3-A
184 BELLBROOK BELLBROOK SOUTHWEST Division II 15-B
188 BELLEFONTAINE BELLEFONTAINE SOUTHWEST Division II 16-B
190 BELLEVUE BELLEVUE NORTHWEST Division II 9-B
196 BENEDICTINE CLEVELAND NORTHEAST Division II 10-B
198 BENJAMIN LOGAN BELLEFONTAINE SOUTHWEST Division III 23-B
200 BEREA-MIDPARK BEREA NORTHEAST Division I 3-A
202 BERKSHIRE BURTON NORTHEAST Division III 19-B
208 BETHEL-TATE BETHEL SOUTHWEST Division III 22-A
212 BEXLEY COLUMBUS CENTRAL Division II 14-A
214 BIG WALNUT SUNBURY CENTRAL Division II 14-A
582 BISHOP FENWICK FRANKLIN SOUTHWEST Division II 15-B
218 BISHOP HARTLEY COLUMBUS CENTRAL Division III 21-B
220 BISHOP READY COLUMBUS CENTRAL Division III 21-B
226 BLACK RIVER SULLIVAN NORTHEAST Division III 18-B
228 BLANCHESTER BLANCHESTER SOUTHWEST Division III 22-A
238 BOARDMAN YOUNGSTOWN NORTHEAST Division I 4-A
242 BOWLING GREEN BOWLING GREEN NORTHWEST Division II 9-A
248 BRECKSVILLE-BROADVIEW HTS BROADVIEW HTS NORTHEAST Division I 3-A
260 BROOKLYN BROOKLYN NORTHEAST Division II 10-A
262 BROOKSIDE SHEFFIELD NORTHEAST Division II 10-A
264 BROOKVILLE BROOKVILLE SOUTHWEST Division III 22-B
268 BRUNSWICK BRUNSWICK NORTHEAST Division I 2-A
272 BRYAN BRYAN NORTHWEST Division II 9-A
274 BUCHTEL AKRON NORTHEAST Division II 11-A
276 BUCKEYE MEDINA NORTHEAST Division II 10-A
282 BUCKEYE LOCAL RAYLAND EAST Division II 12-A
286 BUCKEYE VALLEY DELAWARE CENTRAL Division II 14-A
290 BUCYRUS BUCYRUS NORTHWEST Division III 24-B
292 BUTLER VANDALIA SOUTHWEST Division I 7-B
296 CALDWELL CALDWELL EAST Division III 20-B
300 CAMBRIDGE CAMBRIDGE EAST Division II 13-A
304 CANFIELD CANFIELD NORTHEAST Division II 12-A
340 CANTON CENTRAL CATHOLIC CANTON NORTHEAST Division III 20-A
306 CANTON McKINLEY CANTON NORTHEAST Division I 4-B
1530 CANTON TIMKEN CANTON NORTHEAST Division I 4-B
308 CARDINAL MIDDLEFIELD NORTHEAST Division III 19-B
316 CAREY CAREY NORTHWEST Division III 24-B
320 CARROLL DAYTON SOUTHWEST Division II 15-B
322 CARROLLTON CARROLLTON EAST Division II 12-A
326 CATHOLIC CENTRAL STEUBENVILLE EAST Division III 20-A
330 CELINA CELINA NORTHWEST Division II 16-B
334 CENTERBURG CENTERBURG CENTRAL Division III 21-A
336 CENTERVILLE CENTERVILLE SOUTHWEST Division I 7-A
342 CENTRAL CATHOLIC TOLEDO NORTHWEST Division II 9-A
345 CENTRAL CROSSING GROVE CITY CENTRAL Division I 6-A
346 CHAGRIN FALLS CHAGRIN FALLS NORTHEAST Division II 10-B
352 CHAMINADE JULIENNE DAYTON SOUTHWEST Division III 22-B
360 CHARDON CHARDON NORTHEAST Division I 3-B
364 CHILLICOTHE CHILLICOTHE SOUTHEAST Division II 14-B
370 CIRCLEVILLE CIRCLEVILLE SOUTHEAST Division II 14-B
372 CLAY OREGON NORTHWEST Division I 1-A
376 CLAYMONT UHRICHSVILLE EAST Division II 12-B
378 CLEAR FORK BELLVILLE NORTHWEST Division II 14-A
380 CLEARVIEW LORAIN NORTHEAST Division II 10-A
388 CLINTON-MASSIE CLARKSVILLE SOUTHWEST Division III 22-A
392 CLYDE CLYDE NORTHWEST Division II 9-B
394 COLDWATER COLDWATER NORTHWEST Division III 23-A
396 COLERAIN CINCINNATI SOUTHWEST Division I 8-B
398 COLLINWOOD CLEVELAND NORTHEAST Division II 10-B
404 COLUMBIA COLUMBIA STATION NORTHEAST Division III 18-A
406 COLUMBIAN TIFFIN NORTHWEST Division II 9-B
410 COLUMBUS ACADEMY GAHANNA CENTRAL Division III 21-A
412 COLUMBUS GROVE COLUMBUS GROVE NORTHWEST Division III 24-B
422 COPLEY COPLEY NORTHEAST Division I 4-A
426 COSHOCTON COSHOCTON EAST Division III 21-A
428 COVENTRY AKRON NORTHEAST Division II 11-A
430 COVINGTON COVINGTON SOUTHWEST Division III 23-A
436 CRESTVIEW COLUMBIANA NORTHEAST Division III 20-A
434 CRESTVIEW ASHLAND NORTHWEST Division III 24-B
440 CRESTWOOD MANTUA NORTHEAST Division II 10-B
446 CUYAHOGA HEIGHTS CUYAHOGA HEIGHTS NORTHEAST Division III 19-A
460 DAYTON CHRISTIAN MIAMISBURG SOUTHWEST Division III 22-B
462 DEER PARK CINCINNATI SOUTHWEST Division III 22-A
464 DEFIANCE DEFIANCE NORTHWEST Division II 9-A
466 DELTA DELTA NORTHWEST Division III 17-A
470 DIXIE NEW LEBANON SOUTHWEST Division III 22-B
472 DOVER DOVER EAST Division II 12-B
474 DUBLIN COFFMAN DUBLIN CENTRAL Division I 6-B
476 DUNBAR DAYTON SOUTHWEST Division II 15-B
490 EAST CLINTON LEES CREEK SOUTHWEST Division III 22-A
508 EASTWOOD PEMBERVILLE NORTHWEST Division III 17-B
510 EATON EATON SOUTHWEST Division II 16-A
512 EDGERTON EDGERTON NORTHWEST Division III 17-A
519 EDISON RICHMOND EAST Division II 12-A
518 EDISON MILAN NORTHWEST Division III 18-A
522 ELDER CINCINNATI SOUTHWEST Division I 8-B
526 ELIDA ELIDA NORTHWEST Division II 16-B
528 ELLET AKRON NORTHEAST Division I 4-A
530 ELMWOOD BLOOMDALE NORTHWEST Division III 17-B
532 ELYRIA ELYRIA NORTHEAST Division I 1-B
540 EUCLID EUCLID NORTHEAST Division I 3-B
542 EVERGREEN METAMORA NORTHWEST Division III 17-A
548 FAIRBORN FAIRBORN SOUTHWEST Division I 7-B
550 FAIRFIELD FAIRFIELD SOUTHWEST Division I 7-A
554 FAIRFIELD UNION LANCASTER SOUTHEAST Division II 13-B
560 FAIRLESS NAVARRE NORTHEAST Division III 20-A
572 FAIRVIEW SHERWOOD NORTHWEST Division III 17-A
586 FINDLAY FINDLAY NORTHWEST Division I 1-A
590 FIRELANDS OBERLIN NORTHEAST Division II 10-A
606 FOSTORIA FOSTORIA NORTHWEST Division II 9-A
608 FRANKLIN FRANKLIN SOUTHWEST Division II 15-B
614 FREDERICKTOWN FREDERICKTOWN CENTRAL Division III 21-A
616 FREMONT ROSS FREMONT NORTHWEST Division I 1-A
876 GAHANNA LINCOLN GAHANNA CENTRAL Division I 5-B
620 GALION GALION NORTHWEST Division II 9-B
622 GALLIA ACADEMY GALLIPOLIS SOUTHEAST Division II 13-B
624 GARAWAY SUGARCREEK EAST Division III 20-A
632 GARFIELD HEIGHTS GARFIELD HTS NORTHEAST Division I 2-B
636 GENOA AREA GENOA NORTHWEST Division III 17-B
640 GIBSONBURG GIBSONBURG NORTHWEST Division III 17-B
644 GIRARD GIRARD NORTHEAST Division III 19-B
646 GLEN ESTE CINCINNATI SOUTHWEST Division I 8-A
658 GOSHEN GOSHEN SOUTHWEST Division II 15-A
660 GRAHAM LOCAL ST PARIS SOUTHWEST Division II 16-A
662 GRAND VALLEY ORWELL NORTHEAST Division III 19-B
666 GRANVILLE GRANVILLE CENTRAL Division II 13-A
670 GREEN UNIONTOWN NORTHEAST Division I 4-A
672 GREENEVIEW JAMESTOWN SOUTHWEST Division III 23-A
678 GREENVILLE GREENVILLE SOUTHWEST Division II 16-A
680 GROVE CITY GROVE CITY CENTRAL Division I 6-A
682 GROVEPORT-MADISON GROVEPORT CENTRAL Division I 5-B
685 HAMILTON HAMILTON SOUTHWEST Division I 7-A
686 HAMILTON TOWNSHIP COLUMBUS CENTRAL Division I 5-B
696 HARRISON HARRISON SOUTHWEST Division I 8-B
294 HARRISON CENTRAL CADIZ EAST Division III 20-A
698 HARVEY PAINESVILLE NORTHEAST Division II 11-B
704 HAYES DELAWARE CENTRAL Division I 5-A
708 HICKSVILLE HICKSVILLE NORTHWEST Division III 17-A
712 HIGHLAND MARENGO CENTRAL Division II 14-A
710 HIGHLAND MEDINA NORTHEAST Division I 2-A
715 HILLCREST ACADEMY CINCINNATI SOUTHWEST Division III 22-A
713 HILLIARD BRADLEY HILLIARD CENTRAL Division I 6-A
717 HILLIARD DARBY HILLIARD CENTRAL Division I 6-A
716 HILLIARD DAVIDSON HILLIARD CENTRAL Division I 6-A
718 HILLSBORO HILLSBORO SOUTHEAST Division II 14-B
720 HILLSDALE JEROMESVILLE NORTHEAST Division III 18-B
730 HOOVER NORTH CANTON NORTHEAST Division I 4-B
732 HOPEWELL-LOUDON BASCOM NORTHWEST Division III 24-B
736 HOWLAND WARREN NORTHEAST Division II 11-B
738 HUBBARD HUBBARD NORTHEAST Division II 11-B
740 HUDSON HUDSON NORTHEAST Division I 4-A
746 HURON HURON NORTHWEST Division III 18-A
750 INDEPENDENCE INDEPENDENCE NORTHEAST Division III 19-A
751 INDIAN CREEK WINTERSVILLE EAST Division II 12-A
754 INDIAN LAKE LEWISTOWN SOUTHWEST Division II 16-B
758 INDIAN VALLEY GNADENHUTTEN EAST Division II 12-B
762 JACKSON JACKSON SOUTHEAST Division II 13-B
764 JACKSON MASSILLON NORTHEAST Division I 4-B
768 JACKSON-MILTON NORTH JACKSON NORTHEAST Division III 19-A
772 JEFFERSON DELPHOS NORTHWEST Division III 24-A
774 JEFFERSON AREA JEFFERSON NORTHEAST Division II 11-B
782 JOHN ADAMS CLEVELAND NORTHEAST Division I 2-B
792 JOHN MARSHALL CLEVELAND NORTHEAST Division I 2-B
794 JOHNSTOWN-MONROE JOHNSTOWN CENTRAL Division III 21-A
800 KENMORE AKRON NORTHEAST Division II 11-A
802 KENSTON CHAGRIN FALLS NORTHEAST Division I 3-B
804 KENTON KENTON NORTHWEST Division II withdrew
806 KENTON RIDGE SPRINGFIELD SOUTHWEST Division II 16-A
807 KETTERING FAIRMONT KETTERING SOUTHWEST Division I 7-B
808 KEYSTONE LA GRANGE NORTHEAST Division II 10-A
810 KINGS KINGS MILLS SOUTHWEST Division I withdrew
812 KIRTLAND KIRTLAND NORTHEAST Division III 19-B
842 LA SALLE CINCINNATI SOUTHWEST Division I 8-B
822 LAKE UNIONTOWN NORTHEAST Division I 4-A
824 LAKE CATHOLIC MENTOR NORTHEAST Division II 11-B
140 LAKESIDE ASHTABULA NORTHEAST Division I 3-B
834 LAKOTA KANSAS NORTHWEST Division III 17-B
836 LAKOTA EAST LIBERTY TOWNSHIP SOUTHWEST Division I 8-A
837 LAKOTA WEST WEST CHESTER SOUTHWEST Division I 8-A
838 LANCASTER LANCASTER CENTRAL Division I 5-B
846 LEBANON LEBANON SOUTHWEST Division I 7-A
852 LEHMAN CATHOLIC SIDNEY SOUTHWEST Division III 23-A
856 LEXINGTON LEXINGTON NORTHWEST Division II 14-A
860 LIBERTY YOUNGSTOWN NORTHEAST Division III 19-B
864 LIBERTY CENTER LIBERTY CENTER NORTHWEST Division III 17-B
866 LIBERTY UNION BALTIMORE CENTRAL Division III 21-B
870 LICKING VALLEY NEWARK CENTRAL Division II 13-A
874 LIMA CENTRAL CATHOLIC LIMA NORTHWEST Division III 24-A
884 LITTLE MIAMI MORROW SOUTHWEST Division I 7-A
888 LOGAN LOGAN SOUTHEAST Division I 5-B
890 LOGAN ELM CIRCLEVILLE SOUTHEAST Division II 14-B
892 LONDON LONDON CENTRAL Division II withdrew
894 LORAIN LORAIN NORTHEAST Division I 1-B
900 LOUDONVILLE LOUDONVILLE NORTHEAST Division III 18-B
902 LOUISVILLE LOUISVILLE NORTHEAST Division I 4-B
904 LOVELAND LOVELAND SOUTHWEST Division I 8-A
922 MADISON MADISON NORTHEAST Division I 3-B
926 MADISON COMPREHENSIVE MANSFIELD NORTHWEST Division I 1-B
928 MADISON PLAINS LONDON CENTRAL Division III 23-B
924 MADISON SENIOR MIDDLETOWN SOUTHWEST Division III 22-B
936 MANCHESTER AKRON NORTHEAST Division III 19-A
940 MANSFIELD SENIOR MANSFIELD NORTHWEST Division I 1-B
944 MAPLE HEIGHTS MAPLE HEIGHTS NORTHEAST Division I 3-A
946 MAPLETON ASHLAND NORTHEAST Division III 18-B
950 MARGARETTA CASTALIA NORTHWEST Division III 18-A
964 MARLINGTON ALLIANCE NORTHEAST Division II 12-B
968 MARTINS FERRY MARTINS FERRY EAST Division III 20-B
970 MARYSVILLE MARYSVILLE CENTRAL Division I 6-B
972 MASON MASON SOUTHWEST Division I 7-A
980 MAYFIELD MAYFIELD NORTHEAST Division I 3-B
988 MC CLAIN GREENFIELD SOUTHEAST Division II 14-B
1000 MEADOWBROOK BYESVILLE EAST Division II 13-A
1002 MEADOWDALE DAYTON SOUTHWEST Division II withdrew
1004 MECHANICSBURG MECHANICSBURG SOUTHWEST Division III 23-B
1006 MEDINA MEDINA NORTHEAST Division I 2-A
1016 MENTOR MENTOR NORTHEAST Division I 3-B
1018 MIAMI EAST CASSTOWN SOUTHWEST Division III 23-A
1022 MIAMI TRACE WASHINGTON CH SOUTHEAST Division II 14-B
1020 MIAMISBURG MIAMISBURG SOUTHWEST Division I 7-B
1026 MIDDLETOWN MIDDLETOWN SOUTHWEST Division I 7-A
1030 MIDVIEW GRAFTON NORTHEAST Division I 1-B
1032 MIFFLIN COLUMBUS CENTRAL Division I 5-A
1034 MILFORD MILFORD SOUTHWEST Division I 8-A
1042 MILTON-UNION WEST MILTON SOUTHWEST Division III 23-A
1046 MINERVA MINERVA EAST Division II 12-B
1058 MOGADORE MOGADORE NORTHEAST Division III 19-A
1060 MOHAWK SYCAMORE NORTHWEST Division III 24-B
1062 MONROE MONROE SOUTHWEST Division II 15-A
1064 MONROEVILLE MONROEVILLE NORTHWEST Division III 18-A
1066 MONTPELIER MONTPELIER NORTHWEST Division III 17-A
1068 MORGAN MC CONNELSVILLE EAST Division II 13-A
1072 MOUNT GILEAD MOUNT GILEAD CENTRAL Division III 21-A
1074 MOUNT HEALTHY CINCINNATI SOUTHWEST Division I 8-B
1078 MOUNT VERNON MOUNT VERNON CENTRAL Division I 5-A
1080 NAPOLEON NAPOLEON NORTHWEST Division II 9-A
1082 NATIONAL TRAIL NEW PARIS SOUTHWEST Division III 22-B
1084 NELSONVILLE-YORK NELSONVILLE SOUTHEAST Division III 20-B
1100 NEW LEXINGTON NEW LEXINGTON SOUTHEAST Division II 13-B
1106 NEW PHILADELPHIA N PHILADELPHIA EAST Division I 4-B
1108 NEW RICHMOND NEW RICHMOND SOUTHWEST Division II 15-A
1088 NEWARK NEWARK CENTRAL Division I 5-A
1094 NEWBURY NEWBURY NORTHEAST Division III 19-B
1116 NORDONIA MACEDONIA NORTHEAST Division I 3-A
1118 NORMANDY PARMA NORTHEAST Division I 2-B
1134 NORTH COLLEGE HILL CINCINNATI SOUTHWEST Division III 22-A
1152 NORTH RIDGEVILLE N RIDGEVILLE NORTHEAST Division I 1-B
1154 NORTH ROYALTON NORTH ROYALTON NORTHEAST Division I 2-A
1156 NORTH UNION RICHWOOD CENTRAL Division III 23-B
1142 NORTHMONT CLAYTON SOUTHWEST Division I 7-B
1144 NORTHMOR GALION CENTRAL Division III 21-A
1162 NORTHWEST CANAL FULTON NORTHEAST Division II 12-B
1164 NORTHWEST CINCINNATI SOUTHWEST Division I 8-B
1168 NORTHWESTERN SPRINGFIELD SOUTHWEST Division II 16-A
1170 NORTHWESTERN WEST SALEM NORTHEAST Division III 18-B
1158 NORTON NORTON NORTHEAST Division II 11-A
1160 NORWALK NORWALK NORTHWEST Division II 9-B
1174 NORWAYNE CRESTON NORTHEAST Division III 18-B
1176 NORWOOD NORWOOD SOUTHWEST Division II 15-A
1184 OAK HARBOR OAK HARBOR NORTHWEST Division III 17-B
1188 OAK HILLS CINCINNATI SOUTHWEST Division I 8-B
1202 OLENTANGY LEWIS CENTER CENTRAL Division I 6-B
1211 OLENTANGY ORANGE LEWIS CENTER CENTRAL Division I 6-B
1204 OLMSTED FALLS OLMSTED FALLS NORTHEAST Division I 2-A
1210 ORRVILLE ORRVILLE NORTHEAST Division III 18-B
1212 OTSEGO TONTOGANY NORTHWEST Division III 17-B
1214 OTTAWA-GLANDORF OTTAWA NORTHWEST Division III 24-B
1224 PADUA FRANCISCAN PARMA NORTHEAST Division II 10-A
1226 PAINT VALLEY BAINBRIDGE SOUTHEAST Division III 21-B
1232 PARMA PARMA NORTHEAST Division I 2-B
1236 PAULDING PAULDING NORTHWEST Division III 24-A
1240 PERKINS SANDUSKY NORTHWEST Division II 9-B
1246 PERRY PERRY NORTHEAST Division II 11-B
1244 PERRY MASSILLON NORTHEAST Division I 4-B
1248 PERRYSBURG PERRYSBURG NORTHWEST Division I 1-A
1252 PHILO DUNCAN FALLS EAST Division II 13-A
1255 PICKERINGTON NORTH PICKERINGTON CENTRAL Division I 5-B
1258 PIQUA PIQUA SOUTHWEST Division I 6-B
1260 PLEASANT MARION CENTRAL Division III 23-B
1272 PREBLE SHAWNEE CAMDEN SOUTHWEST Division III 22-B
1274 PRINCETON CINCINNATI SOUTHWEST Division I 8-B
1276 PURCELL MARIAN CINCINNATI SOUTHWEST Division III 22-A
1280 PYMATUNING VALLEY ANDOVER NORTHEAST Division III 19-B
1281 RAVENNA RAVENNA NORTHEAST Division II 11-B
1284 READING READING SOUTHWEST Division III 22-A
1288 REVERE RICHFIELD NORTHEAST Division II 10-B
1292 RHODES CLEVELAND NORTHEAST Division I 2-B
1300 RIDGEWOOD WEST LAFAYETTE EAST Division III 21-A
1306 RIVER HANNIBAL EAST Division III 20-B
1314 RIVER VALLEY CALEDONIA CENTRAL Division II 14-A
1316 RIVER VIEW WARSAW EAST Division II 13-A
1308 RIVERDALE MT. BLANCHARD NORTHWEST Division III 23-B
1312 RIVERSIDE PAINESVILLE NORTHEAST Division I 3-B
1320 ROCKY RIVER ROCKY RIVER NORTHEAST Division II 10-A
1324 ROGERS TOLEDO NORTHWEST Division II 9-A
1326 ROOSEVELT KENT NORTHEAST Division I 4-A
1328 ROOTSTOWN ROOTSTOWN NORTHEAST Division III 19-A
1330 ROSS HAMILTON SOUTHWEST Division II 15-A
1332 ROSSFORD ROSSFORD NORTHWEST Division II 9-A
1392 SALEM SALEM NORTHEAST Division II 12-A
1394 SANDUSKY SANDUSKY NORTHWEST Division II 9-B
1396 SANDY VALLEY MAGNOLIA EAST Division III 20-A
1406 SHADYSIDE SHADYSIDE EAST Division III 20-B
1408 SHAKER HEIGHTS SHAKER HEIGHTS NORTHEAST Division I 3-A
1414 SHAWNEE SPRINGFIELD SOUTHWEST Division II 16-A
1412 SHAWNEE LIMA NORTHWEST Division II 16-B
1416 SHELBY SHELBY NORTHWEST Division II 9-B
1420 SHERIDAN THORNVILLE SOUTHEAST Division II 13-B
1422 SIDNEY SIDNEY SOUTHWEST Division I 6-B
1426 SMITHVILLE SMITHVILLE NORTHEAST Division III 18-B
1428 SOLON SOLON NORTHEAST Division I 3-A
1440 SOUTH WILLOUGHBY NORTHEAST Division I 3-B
1446 SOUTH CENTRAL GREENWICH NORTHWEST Division III 18-A
1460 SOUTH RANGE CANFIELD NORTHEAST Division III 19-A
1448 SOUTHEAST RAVENNA NORTHEAST Division II 11-B
1450 SOUTHEASTERN CHILLICOTHE SOUTHEAST Division III 21-B
1468 SPENCERVILLE SPENCERVILLE NORTHWEST Division III 24-A
1470 SPRINGBORO SPRINGBORO SOUTHWEST Division I 7-A
1472 SPRINGFIELD AKRON NORTHEAST Division II 11-A
1480 SPRINGFIELD SPRINGFIELD SOUTHWEST Division I 6-B
1342 ST CHARLES COLUMBUS CENTRAL Division I 5-B
1344 ST CLAIRSVILLE ST CLAIRSVILLE EAST Division III 20-B
1346 ST EDWARD LAKEWOOD NORTHEAST Division I 2-B
1354 ST IGNATIUS CLEVELAND NORTHEAST Division I 2-B
1358 ST JOHN'S DELPHOS NORTHWEST Division III 24-A
1360 ST JOHN'S JESUIT TOLEDO NORTHWEST Division I 1-A
1372 ST MARY CENTRAL CATHOLIC SANDUSKY NORTHWEST Division III 18-A
1012 ST MARYS MEMORIAL ST MARYS NORTHWEST Division II 16-B
1374 ST PAUL NORWALK NORTHWEST Division III 18-A
1384 ST VINCENT-ST MARY AKRON NORTHEAST Division II 11-A
1386 ST WENDELIN FOSTORIA NORTHWEST Division III 24-B
1388 ST XAVIER CINCINNATI SOUTHWEST Division I 8-B
1484 STEBBINS RIVERSIDE SOUTHWEST Division I 7-B
1488 STEUBENVILLE STEUBENVILLE EAST Division II 12-A
1496 STREETSBORO STREETSBORO NORTHEAST Division II 10-B
1498 STRONGSVILLE STRONGSVILLE NORTHEAST Division I withdrew
1506 SWANTON SWANTON NORTHWEST Division III 17-A
1508 SYCAMORE CINCINNATI SOUTHWEST Division I 8-A
1510 SYLVANIA NORTHVIEW SYLVANIA NORTHWEST Division I 1-A
1520 TALAWANDA OXFORD SOUTHWEST Division II 15-A
1522 TALLMADGE TALLMADGE NORTHEAST Division II 11-A
1524 TAYLOR CLEVES SOUTHWEST Division II 15-A
1526 TEAYS VALLEY ASHVILLE CENTRAL Division I 5-B
1528 TECUMSEH NEW CARLISLE SOUTHWEST Division I 6-B
1738 THOMAS WORTHINGTON WORTHINGTON CENTRAL Division I 6-A
1532 TINORA DEFIANCE NORTHWEST Division III 17-A
1534 TIPPECANOE TIPP CITY SOUTHWEST Division II 16-A
1536 TORONTO TORONTO EAST Division III 20-A
1562 TRI-COUNTY NORTH LEWISBURG SOUTHWEST Division III 22-B
1544 TRI-VALLEY DRESDEN EAST Division I 5-A
1548 TRIWAY WOOSTER NORTHEAST Division II 12-B
1550 TROTWOOD-MADISON TROTWOOD SOUTHWEST Division II 16-A
1552 TROY TROY SOUTHWEST Division I 6-B
1553 TROY CHRISTIAN TROY SOUTHWEST Division III 23-A
1558 TUSCARAWAS VALLEY ZOARVILLE EAST Division III 20-A
1560 TUSLAW MASSILLON NORTHEAST Division III 20-A
350 TWINSBURG TWINSBURG NORTHEAST Division I 3-A
1566 UNION LOCAL BELMONT EAST Division III 20-B
1571 UNIVERSITY SCHOOL HUNTING VALLEY NORTHEAST Division II 10-B
1572 UPPER ARLINGTON COLUMBUS CENTRAL Division I 6-A
1574 UPPER SANDUSKY UPPER SANDUSKY NORTHWEST Division II 9-B
1578 URBANA URBANA SOUTHWEST Division II 16-A
1584 UTICA UTICA CENTRAL Division III 21-A
1588 VALLEY FORGE PARMA HEIGHTS NORTHEAST Division I 2-B
1592 VAN BUREN VAN BUREN NORTHWEST Division III 24-B
1596 VAN WERT VAN WERT NORTHWEST Division III 24-A
1600 VERSAILLES VERSAILLES SOUTHWEST Division III 23-A
1604 VINTON COUNTY MC ARTHUR SOUTHEAST Division II 13-B
1606 WADSWORTH WADSWORTH NORTHEAST Division I 2-A
1608 WAITE TOLEDO NORTHWEST Division I 1-A
1614 WALSH JESUIT CUYAHOGA FALLS NORTHEAST Division I 4-A
1616 WAPAKONETA WAPAKONETA NORTHWEST Division II 16-B
1618 WARREN VINCENT SOUTHEAST Division II 13-A
1620 WARRENSVILLE HEIGHTS WARRENSVILLE HT NORTHEAST Division III 19-A
1626 WASHINGTON WASHINGTON C.H. SOUTHEAST Division II 14-B
1624 WASHINGTON MASSILLON NORTHEAST Division I 4-B
1630 WATERLOO ATWATER NORTHEAST Division III 19-A
1632 WATKINS MEMORIAL PATASKALA CENTRAL Division I 5-A
1634 WAUSEON WAUSEON NORTHWEST Division II 9-A
1638